Menu
Your Cart

Kayra Sandalye Blog RSS Feed

16 Oct Tasarım Sandalye Nedir?
Aynur 0 14509
Üretilen her sandalye modeli temelde bir tasarı sandalye modelidir. Tasarım sandalye olarak isimlendirilen sandalyeler özel olarak tasarlanan ve üretilen sandalye modelleridir. İstanbul'da faaliyet..
16 Oct Metal Ayaklı Sandalye Tasarımları
Aynur 0 11513
Mobilya sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan sandalyeler ev, cafe, hotel vb. pek çok alanda sıklıkla kullanılan ve vazgeçilemez mobilya ürünleridir. Tüm zevk ve dekorasyona uygun olarak çe..
16 Oct Tasarım Sandalyeler ile Mekanlarınızın Dekorasyonunu Tamamlayın!
Aynur 0 9518
Tasarım sandalyeler, kullanıcının isteğine ve ihtiyacına göre tasarlanmakta ve en uygun malzemelerden üretilmektedir. Balkon, bahçe, cafe, restoran gibi dış mekanlarda sıklıkla kullanılan alüminyum..
15 Sep Cafe Dekorasyonunda Masa Sandalye Seçimi
Aynur 2 8985
Kullanılan cafe masa sandalyenin alüminyum veya ahşap ayaklı mı alacağı, modern veya klasik bir görünüme mi sahip olacağına karar vermek ve sandalye modellerini ona göre seçmek gereklidir. Cafe ve..
16 Oct Cafe Sandalye Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?
Aynur 0 3936
Rahat ve ergonomik olması fiyatı etkileyen diğer önemli etkendir. Sandalye yapımında kullanılan malzeme fiyatın belirlenmesinde en etkili yöntemlerden birisidir. Sandalyenin metal, alüminyum, ahşap..
16 Oct Bahçe Dekorasyonlarında Yeni Tarz: Alüminyum Oturma Grupları
Aynur 0 1212
Bahçe dekorasyonu cafe, restoran gibi alanların dış mekanlarda hem müşterilerin kendisini rahat ve özel hissetmesi için hem de mekanın akılda kalıcılığı için önemlidir. Bu nedenle bahçe dekorasyonu..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)