Tasarım sandalyeler, kullanıcının isteğine ve ihtiyacına göre tasarlanmakta ve en uygun malzemelerden üretilmektedir. Balkon, bahçe, cafe, restoran gibi dış mekanlarda sıklıkla kullanılan alüminyum tasarım sandalyeler alüminyum malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Alüminyum tasarım sandalyeler, üretiminde kullanılan diğer malzemelerle birlikte rahat ve konforlu bir yapıya sahip olmakta ve özellikle dış mekanlarda hava koşullarına rağmen uzun süre dayanıklılık göstermektedir.

Cafe, restoran gibi mekanların iç ve dış alanlarında sıklıkla kullanılan mobilya ekipmanları arasında tasarım sandalyeler yer almaktadır. Kullanılacak mekanın dekorasyon rengine, konseptine göre farklı modelde, renkte, kalitede tasarım sandalye modelleri üretilmektedir.

Cafe, restoran gibi mekanlarda kullanılan sandalye, oturma grubu gibi mobilyaların seçimi son derece önemlidir. Mobilyalar hem kullanıldıkları alanın dekorasyonunu tamamlamakta hem de ziyaretçilerin rahat hissetmelerine katkı sağlamaktadır.

İstanbul’da Sandalye, Şezlong ve bahçe mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren Kayra Sandalye Cafe, restoran, bar ve diğer mekanlarınız için tasarım sandalye üretimi ve satışı yapmaktadır. Ürünleri ve ürün özellikleri için kayrasandalye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.