Mobilya sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan sandalyeler ev, cafe, hotel vb. pek çok alanda sıklıkla kullanılan ve vazgeçilemez mobilya ürünleridir. Tüm zevk ve dekorasyona uygun olarak çeşitli sandalye modelleri bulunmaktadır.

Metal ayaklı sandalye modelleri alüminyum veya metal malzemeler kullanılarak üretilen ayaklara sahip olan sandalye tasarımlarıdır. Metal ayaklı sandalyeler gerek modern görünüşleri gerekse sağlam olmaları nedeniyle tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Metal ayaklı sandalye modellerinin son yıllarda daha fazla tercih edildiği görülmektedir. Bunda değişen moda anlayışının ve seçeneğin çeşitlilik göstermesinin de etkisi büyüktür. Metal ayaklı sandalyelerle birlikte metal ayaklı masaların kullanımında da artış görülmektedir. Özellikle metal ayaklı sandalye ve masa takımlarının bahçe mobilyası olarak kullanılmasının yaygınlık gösterdiği görülebilmektedir.

İstanbul’da sandalye sektöründe faaliyet gösteren Kayra Sandalye üretimini ve satışını yaptığı metal ayaklı sandalye ve masa modelleriyle müşterilerine geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Kaliteli, rahat ve konforlu masa ve sandalye modelleri için kayrasandalye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.