Kullanılan cafe masa sandalyenin alüminyum veya ahşap ayaklı mı alacağı, modern veya klasik bir görünüme mi sahip olacağına karar vermek ve sandalye modellerini ona göre seçmek gereklidir.

Cafe ve restoran gibi mekanlarda müşterilerin ilk olarak dikkatini çeken ve mekana oturmalarında etkili olan şey temizliği ve genel görünüşüdür. Mekanın genel görünümü dekorasyonla ve personelin dış görünüşleriyle elde edilmektedir. Cafe masa ve sandalye seçiminde de bu noktayı göz önünde tutmak gerekmektedir.

Cafe masa ve sandalyelerinin doğru bir şekilde ve genel mağaza dekorasyonuna uygun olarak seçilmesi, müşterilerin kendilerini mağazada huzurlu hissetmelerine neden olmaktadır. Dahası kullanılan mobilyaların rahat ve ergonomik yapıda olması müşterilerin cafe de geçirdikleri süreyi de etkilemektedir.

Cafe ve restoran gibi işletmelerde mağaza dekorasyonu oldukça önemlidir. İnsanlar kendilerini rahat hissettikleri mekanlarda daha uzun süre kalmak istemekte veya tekrar oraya gitmeyi tercih etmektedir. Bu nedenle insanların yemek yemek veya bir şeyler içmek için sıklıkla tercih ettikleri cafelerin dekorasyonlarında özellikle mobilya seçimi dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır.


İstanbul’da cafe masa, sandalye üretimi ve satışı yapan Kayra Sandalye, ihtiyacınıza ve hayalinize göre tasarım yapmakta ve sizin hayalinizdeki işletmeye kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.